Menu

Služby

Domov / Služby

Naše služby sú veľmi rozmanité a priamo závisia od projektu.
Niektoré črty našish služieb sú však pre projekty spoločné a tie uvádzame nižšie.

Responzívny dizajn

Dostanete produkt, ktorý bude upravovať svoj vzhľad podľa veľkosti obrazovky cez ktorú je prehliadaný. Všetky vyhladávače upredňostňujú stránky s týmto riešením, čo je pridaná hodnota pre Vás.

Riešenia na mieru

Od jednoduchej prezentačnej stránky až po komplikovaný portál. My Vám pripravíme web, ktorý bude presne optimalizovaný podľa vašich potrieb. Nemá význam platiť za niečo čo nikdy nevyužije.

Kreativita

Kreativita hýbe dnešným svetom internetu. Dobrý kretívny nápad je na nezaplatenie. Umožní Vám odlíšiť sa, získať výhodu, vyvolať záujem u návštevníka. Zákazník si Vás ľahšie zapamätá a vráti s k Vám.

Analitické nástroje

Vytvorením stránky sa všetko ešte len začne. Potrebujete mať prehľad o návštevnosti, o tom ako vaši klienti stránku prehliadajú, odkiaľ na ňu pristupujú, ... . My vám ho poskytneme automaticky.

Multi platformové riešenia

Na trhu je dnes veľké množstvo internetových technológii, ktoré nie vždy spolupracujú správne a bez konfliktov. Preto všetky naše projekty v tomto testujeme.

SEO optimalizácia

Zákazníci s k vašej stránke práve vďaka SEO optimalizácii dostanú rýchlo a jednoducho. Cielenými krokmi už od začiatku projektu zabezpečíme aby sa k Vám na stránku dostali tí správny ľudia.